Jr.Admin

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 80

PostWysłany: Czw 17:33, 31 Maj 2012    Temat postu: Relacja z Galacticos-OKS

Dnia 30.05 o godzinie 19;00 rozpoczęliśmy mecz z drużyną Galacticos. Spodziewaliśmy się że druzyna przeciwna będzie pałała rządzą rewanżu za ubiegłotygodniowa porażkę na naszym boisku 14-5(!). Tak tez się stało,nasi przeciwnicy wyszli na swój stadion w najsilniejszym składzie,było wielu zawodników którzy nie grali w pierwszym meczu. Rozpoczęliśmy mecz,jak sie okazało troszkę zdenerwowani,ale potem było już łatwiej. Jak to mówią nie od razu Kraków zbudowano,już po 10 minutach prowadziliśmy 1-0 Przemek Domagała dostał piłkę do środka od Roberta Kędziory, i uderzył mocno,piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Kolejne ataki obydwu zespołów,lecz to znowu nasz zespół podwyższa wynik,tym razem płaskim strzałem po podaniu z boku piłkę do siatki pakuje Daniel Gajdarski 2-0. Kolejne akcje to tylko solowy popis naszej drużyny,bo przeciwnicy nie potrafili wykorzystać sytuacji,wszystkie piłki były niecelne każdy strzał szedł obok bramki strzeżónej przez Łukasza Wydrę(nasz bramakrz od początku meczu nawet bronił bez rękawic(!)) Nie miał faktycznie on wiele pracy. Ale oto kolejna akcja i już prowadzimy 3-0 doskonałą piłke z głebi pola dostaje Robert Kędziora i podwyższa na 3-0.Mecz toczy się dalej kolejne akcje i znów bramka wpada do siatki przeciwnika tym razem Dawid Walczuk ma piłkę,minął jednego rywala zauważył że spod opieki obrońców uciekł Adrian Jankowski,dostał on piłkę uderzył z bliskiej odległości i mamy 4-0! Nasz zespół szedł jak burza! Potem było groźnie i kuriozalnie zakończyło sie pod naszą bramką,Marek Kroker uwolnił sie od obrońców wyszedł z bramkarzem sam na sam z Łukaszem Wydrą,ten wsyszedł do niego,wiec przeciwnik zdecydował sie na podanie do kolegi ten dostał piłkę miał tylko bramkę przed sobą,ale noge dostawił za późno i piłka przeleciała obok bramki. Zawodnik tylko schował twarz przy słupku. Każdy myśłał że będzie 4-1 ale było dalej 4-0. Kolejna akcja i 5-0 tym razem znów asystą popisuje sie Walczuk i do bramki strzela MIchał Gajdarski. Do przerwy prowadzilisy z galacticos 5-0. Doskonała połowa wykonana przez nasz zespół. Poczatek drugiej połowy to popis Gospodarzy,gdyż strzelili 3 bramki z rzędu i zrobiło się 5-3. Ale potem Przemek Domagała,Adrian Jankowski i Michał Gajdarski i asystujący im Daniel Gajdarski,Mateusz Sojka i Dawid Walczuk dobili przeciwników strzelająć jeszcze 5 bramek. Najpiękniejszą z nich strzeli ł MIchał Gajdarski,który miał piłkę z powietrza i uderzył z woleja w okienko bramki przeciwników,zza pola karnego,można rzec bramka stadiony świata.Mecz zakończył się wynikiem 10-6 dla Drużyny OKS-u Wełnowiec. Ciekawostką jest to że to boisko przy SP 17 bardzo nam sprzyja gdyż grając tam 2 ligowe mecze wygraliśmy obydwa,co ciekawe w dwóch sezonach i z tą samą drużynąSmile Teraz czekamy na kolejne zwycięstwa,więc do Boju OKSO!!