Jr.Admin

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 80

PostWysłany: Nie 16:20, 24 Cze 2012    Temat postu: OKS Wełnowiec-FC Tauzen

24.06.12 rozegraliśmy mecz z drużyną Fc Tauzen. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:30 przy temperaturze 28 stopni,więc warunki były cieżkie. OKS wybiegł na pierwszą połowę w składzie:
Wydra-Sojka,Kędziora,Domagała,D.Gajdarski.
Cóż,początek meczu był dość niespodziewany,bo drużyna FC Tauzen-która nie była faworytem tego meczu pierwsza strzeliła bramkę po stracie piłki przez naszych zawodników,w pierwszej akcji meczu sytuacja sam na sam z naszym bramkarzem i piłka w bramce. 0-1 dla drużyny gości. Nasi zawdonicy zaskoczeni ta bramką niespodziewali sie takiego czegoś i nie mieli pomysłu na grę. Kolejna akcja, znów obrońcy zaspali,sam na sam,strzał byl lekki nasz bramkarz mógł lepiej sie zachować bo puśćił piłkę pod nogami,nie ruszył do niej ręką i 0-2.kolejne błędy naszej drużyny głównie błąd naszego napastnika Domagały,który zaczął się kiwać"na ostatniego" i w efekcie druzyna straciła 3 bramkę. Wtedy na boisku pojawili sie M.Gajdarski i Walczuk,którzy zmienili Kędziorę i D.Gajdarskiego. Gra odmieniła sie diametralnie,bo od tego momentu nasza druzyna zaczęła nacierać na bramkę rywala. Nasz pomocnik M.Gajdarski wrzucił do środka piłkę na głowę Domagały,a ten będąc tyłem do brtamki strzela pięną bramkę głową pod poprzeczkę 1-3. OKS uwierzył w siebie i poszedł za ciosem bo już po 6 minutach Walczuk zdecydował sięna uderzenie z dystansu i zdobył tym piękną bramkę bo piłka wylądowała w lewym okienku bramki FC Tauzen 2-3. W tym momencie nastąpiły kolejne zmiany,bo z boiska zeszli Sojka i Domagała,a za nich Jankowski i Wędrychowicz. Para naszych stoperów wprowadziła trochę spokoju w szeregach obronnych,ale często też przytrafiały im sie(tak jak i całej drużynie) proste błędy.Ale po szaleńczym pościgu udało nam sięzejść na przerwę z wynikiem 4-3 dla OKS.Początek drugiej połowy,to zabójcza skuteczność naszej druzyny która z rzędu strzeliła 6 bramek przy straconej jednej. Ostatecznie nasz mecz zakończył się wynikiem 14-5 dla OKS'u Wełnowiec. Strzelcy: